SK NEMOŠICE 1919

Mládežnická kopaná v Nemošicích začala náborem dětí 1.září 2010. Zprvu to nebylo lehké, na nábor přišlo pouze 5 dětí. U zrodu byli Petr Rydval a Karel Juhasz. Díky propagaci a dalších náborů se nám podařilo získat více dětí a založit mládežnické mužstvo. Začínalo se s jednou kategorií v okresním přeboru. Jako vedoucí přišel František Dařbujan, který se společně podílel na rozšíření klubu. Díky sponzoru Petra Bulíčka se vytvořily velmi dobré podmínky pro činnost.

V roce 2012 se založila mužstva 8-10 let a 10-12 let. Přišly úspěchy v okresním přeboru a později se nám podařilo probojovat do krajského přeboru (nejvyšší soutěž v této mládežnické kopané). Mužstva se zúčastnily různých turnajů, kde byly i vítězství a jako nejlepší hráčí byly například Adam Koreček, Pavel Topolský nebo Otakar Vávra.

V letošním roce bylo uspořádáno soustředění na Jitřence, které splnilo svůj účel.

Nyní hrajeme okresní přebor v kategoriích U8 a U10 a v těchto kategoriích i krajský přebor. Rádi bychom tedy pozvali všechny chlapce, kteří by měli zájem, na tréninky, které se konají v pondělí, úterý a ve čtvrtek (září-říjen)

Soutěže
Memoriál Josefa Kloučka
Sezóny
XXIV. ročník Memoriálu Josefa Kloučka
Domácí

Výsledky

3 - 0
Memoriál Josefa Kloučka
Chvojenec

Memoriál Josefa Kloučka - Nemošice - Lukavice