Sezóna: XXIV. ročník Memoriálu Josefa Kloučka

Sokol Dříteč

O klubu

Myšlenka založit fotbalový oddíl vznikla v roce 1970 při posvícenském utkání mladí – staří. Velkou zásluhu na samotném založení klubu měl pan Lumír Štok ml., který se postaral o přihlášení oddílu do soutěže okresního přeboru III. třídy pro sezonu 1971 – 1972. Od té doby se traduje historie oddílu do dnešní doby.

V průběhu historie oddílu jsme se postupně pohybovali mezi 3. a 4. třídou okresního přeboru. V sezoně 2006/2007 jsme dosáhli historického úspěchu, kdy jsme se umístěním na 1. místě 3. třídy vybojovali pro následující sezonu účast v okresním přeboru. Od této sezony (2007/2008) se také datuje vznik našeho B týmu.

V roce 1999 se zásluhou Obecního úřadu, který přistavěl ke kabinám společenskou místnost a sociální zařízení, došlo ke zlepšení prostředí při fotbalových utkáních. V roce 2007 jsme s postupem do okresního přeboru museli zvětšit šatnu pro rozhodčí.

Vedení klubu

Prezident klubu: Sretén Vasič

Sekretář klubu: Petr Vondrouš

Pokladník klubu: Zdenek Mužík

Další členové výboru: Radek Pošva, Roman Papík, Zdenek Holouš, Michal Voigts, Jaroslav Vinkler, Josef Kroupa

SK NEMOŠICE 1919

Mládežnická kopaná v Nemošicích začala náborem dětí 1.září 2010. Zprvu to nebylo lehké, na nábor přišlo pouze 5 dětí. U zrodu byli Petr Rydval a Karel Juhasz. Díky propagaci a dalších náborů se nám podařilo získat více dětí a založit mládežnické mužstvo. Začínalo se s jednou kategorií v okresním přeboru. Jako vedoucí přišel František Dařbujan, který se společně podílel na rozšíření klubu. Díky sponzoru Petra Bulíčka se vytvořily velmi dobré podmínky pro činnost.

V roce 2012 se založila mužstva 8-10 let a 10-12 let. Přišly úspěchy v okresním přeboru a později se nám podařilo probojovat do krajského přeboru (nejvyšší soutěž v této mládežnické kopané). Mužstva se zúčastnily různých turnajů, kde byly i vítězství a jako nejlepší hráčí byly například Adam Koreček, Pavel Topolský nebo Otakar Vávra.

V letošním roce bylo uspořádáno soustředění na Jitřence, které splnilo svůj účel.

Nyní hrajeme okresní přebor v kategoriích U8 a U10 a v těchto kategoriích i krajský přebor. Rádi bychom tedy pozvali všechny chlapce, kteří by měli zájem, na tréninky, které se konají v pondělí, úterý a ve čtvrtek (září-říjen)