Liga: Pohár dospělých - BFS - GÓL

Solnice „B“ – Lukavice

JAKO CUP okresní pohár dospělých 2020 – 1. kolo

Dnešní první kolo poháru se Solnickou rezervou nám vyšel nakonec výborně. Ostrý zápas jsme zvládli a zvítězili 3:1 kdy se trefil z penalty kapitán Pavel Drašnar.
Druhý gól přidal nová posila Petr Ullrich a v závěru se perfektně trefil taky nováček Martin Pešek, který nám ukázal, že se nám bude hodit 👍⚽
Do příštího zápasu poháru s rezervou Rychnova, Lukavice olé 👍😉⚽

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou „B“

Klub byl založen v roce 1906 a svůj první zápas sehrál 12. srpna téhož roku proti sousednímu Vamberku (11:0).
V roce 1953 byla zahájena stavba nového stadionu (o kapacitě 7 000 diváků).
Stadion byl slavnostně otevřen zápasem domácího týmu proti prvoligovému Spartaku Hradec Králové, který skončil prohrou domácích 0:10 a zápasem starých gard Rychnova a pražské Slavie, v čele s trenérem Josefem Bicanem.
V roce 1996 zažil stadion dosud nejvyšší návštěvu v historii a to přibližně 6 000 diváků – ve 3. kole Poháru ČMFS se domácí utkali se Spartou Praha (0:6).
V roce 2002 bylo v blízkosti stadionu vybudováno hřiště s umělým trávníkem třetí generace. Za tento klub hrál Jaroslav Plašil a Kamil Vacek.