Tabulky Okresní přebor II.třídy – SYNYT

Další volby: Statistiky hráčů

 

celková Tabulka po podzimní části sezóny 2018/2019

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Vamberk „A“ 13 10 0 3 45:12 30 1 1
2. Kostelec n.O. „B“ 13 9 0 4 41:20 26 2 1
3. Lukavice 13 8 0 5 39:21 26 1 3
4. Rychnov n.K. „B“ 13 9 0 4 30:24 25 2 0
5. ZDELOV 13 8 0 5 28:21 23 2 1
6. Žďár n.O. 13 7 0 6 21:27 21 1 1
7. Deštné v O.h. 13 6 0 7 39:28 20 0 2
8. Borohrádek 13 7 0 6 34:38 20 1 0
9. Kostelecká Lhota „A“ 13 6 0 7 27:34 18 0 0
10. Dobruška „B“ 13 5 0 8 21:48 15 0 0
11. Černíkovice 13 4 0 9 28:35 14 1 3
12. Křivice 12 5 0 7 23:32 13 2 0
13. Petrovice n.O. 13 0 0 13 12:48 1 0 1

Doma

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Kostelec n.O. „B“ 7 4 0 2 21:5 15 1 1
2. Lukavice 7 4 0 2 25:12 15 1 1
3. Vamberk „A“ 7 4 0 2 22:9 15 1 1
4. ZDELOV 7 4 0 2 23:11 14 1 0
5. Žďár n.O. 7 4 0 3 16:12 13 0 1
6. Kostelecká Lhota „A“ 7 4 0 3 18:16 12 0 0
7. Dobruška „B“ 6 4 0 2 14:13 12 0 0
8. Deštné v O.h. 6 3 0 3 14:10 10 0 1
9. Rychnov n.K. „B“ 4 3 0 1 14:5 9 0 0
10. Borohrádek 5 3 0 2 14:13 9 0 0
11. Křivice 7 2 0 4 15:19 8 1 0
12. Černíkovice 7 1 0 5 14:21 6 1 1
13. Petrovice n.O. 7 0 0 7 7:25 1 0 1

Venku

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Rychnov n.K. „B“ 9 6 0 3 16:19 16 2 0
2. Vamberk „A“ 6 5 0 1 23:3 15 0 0
3. Kostelec n.O. „B“ 6 4 0 2 20:15 11 1 0
4. Lukavice 6 3 0 3 14:9 11 0 2
5. Borohrádek 8 4 0 4 20:25 11 1 0
6. Deštné v O.h. 7 3 0 4 25:18 10 0 1
7. ZDELOV 6 3 0 3 5:10 9 1 1
8. Černíkovice 6 2 0 4 14:14 8 0 2
9. Žďár n.O. 6 3 0 3 5:15 8 1 0
10. Kostelecká Lhota „A“ 6 2 0 4 9:18 6 0 0
11. Křivice 5 2 0 3 8:13 5 1 0
12. Dobruška „B“ 7 1 0 6 7:35 3 0 0
13. Petrovice n.O. 6 0 0 6 5:23 0 0 0

tabulka o krále střelců sezóny 2018/2019

# JMÉNO KLUB G ŽK ČK
1. Jan Brandejs Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. 13 2 0
2. Lukáš Macháček TJ SOKOL Deštné v Orlických horách – kopaná 13 3 0
3. Jan Lochman TJ Sokol Křivice, z.s. 11 3 0
4. Radim Práza TJ SOKOL Deštné v Orlických horách – kopaná 10 2 0
5. Jan Bílek TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. 9 3 0
6. Petr Brandejs TJ Baník Vamberk, z.s. 9 0 0
7. David Hanuš TJ Sokol Černíkovice,z.s. 8 3 1
8. David Rešl TJ SOKOL Kostelecká Lhota z.s. 8 2 0
9. David Boško Tělocvičná jednota Sokol Lukavice 8 3 0
10. Jan Macháň Tělocvičná jednota Sokol Lukavice 8 2 0
11. Bohuslav Kolář TJ Sokol Žďár nad Orlicí, z.s. 8 1 0
12. Tomáš Maleček SK Petrovice n.Orlicí, z.s. 7 3 0
13. Miroslav Kalousek Tělocvičná jednota Sokol Lukavice 7 3 0
14. Richard Dostálek FC ZDELOV 1963, z.s. 7 1 0
15. David Kárník TJ Baník Vamberk, z.s. 7 0 0
16. David Brendl TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. 6 2 0
17. Vitalii Orlov TJ Sokol Černíkovice,z.s. 6 1 0
18. Martin Stodůlka TJ Sokol Černíkovice,z.s. 6 4 0
19. Ondřej Kotyza TJ Baník Vamberk, z.s. 6 4 0
20. Roman Svatoš TJ SOKOL Kostelecká Lhota z.s. 6 1 0
21. Tomáš Vik FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. 6 0 0
22. Petr Lochman TJ Sokol Křivice, z.s. 6 5 0
23. Ondřej Čepelka TJ Sokol Křivice, z.s. 5 3 0
24. Michal Ševčík Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. 5 0 0
25. Jakub Hanuš TJ Sokol Černíkovice,z.s. 5 0 0
26. Jakub Čermák TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. 4 2 0
27. Tomáš Hojný TJ Baník Vamberk, z.s. 4 6 0
28. Tomáš Janoušek Tělocvičná jednota Sokol Lukavice 4 0 0
29. Wilfred Dieudemily Mbella Koutet Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. 4 1 1
30. Marcel Vidlička TJ Baník Vamberk, z.s. 4 4 1

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAM *